Zombori EREDETI alkotása 32x50-s vegyes, papír

Ajándék keretben,

Termékkód: 3093816614
Látogatók: 46

1 550 Ft

Kikiáltási ár
500 Ft
45 000 Ft
Zombori  EREDETI alkotása 32x50-s vegyes, papír - Vatera.hu Kép
Eladó: tubarozsa_2010(1296)
98.5%
Értékelés eladóként: 98.29%
Értékelés vevőként: 99.56%
98.5%
Magasság (cm): 32
Szélesség (cm): 50
Jelzett/szignózott: igen

Eladó a foton látható eredeti Zombori alkotás,  szép falra akasztható állapotban, üveg alatt, paszpartuval.

Garanciát vállalok arra, hogy az aukció tárgyát képező festményről valósághű, jó minőségű fotókat tettem fel, és a szerencsés vevő a fotókon látható állapotban kapja meg a festményt. (Vagy még annál szebben)

Más futárszolgálat előre utalással 3 990 Ft /db
MPL PostaPontig utánvéttel PostaPont 2 790 Ft /db
MPL házhoz utánvéttel 2 680 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Szolnok
MPL háztól+1120 Ft.

Licitálás - Zombori EREDETI alkotása 32x50-s vegyes, papír

1 550 Ft

Kikiáltási ár
500 Ft
45 000 Ft