Zórád Géza (1896-1959) : Behavazott erdö,kerettel:61 x 85 cm,olaj-vászon

nyári bomba leárazás

Termékkód: 3067917782
Látogatók: 87

39 000 Ft
Szombathely
Zórád Géza (1896-1959) : Behavazott erdö,kerettel:61 x 85 cm,olaj-vászon Kép
Eladó: ber3_a(148)
Regisztráció időpontja: 2006.01.23.
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon
Festő neve: Zórád Géza (1896-1959)

Festmény : 56 x 80 cm,kerettel :61 x 85 cm,keret új

olaj-vászon,vászon felülete kicsit hullámos ,de nem zavaró,egyből falra akasztható állapotú a festmény.

Eredetiségre garanciát vállalok,mint minden termékemre.

MPL postacsomag előre utalással 1 000 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Szombathely

Vásárlás - Zórád Géza (1896-1959) : Behavazott erdö,kerettel:61 x 85 cm,olaj-vászon

39 000 Ft