Zsolnay NÉVJEGYTARTÓ TÁL

Termékkód: 3108404669
Látogatók: 54
89 990 Ft
Személyes átvétel   MPL postacsomag előre utalással
Pécs
Zsolnay NÉVJEGYTARTÓ TÁL (meghosszabbítva: 3098842583) - Vatera.hu Kép
Eladó: Napocska_20111(131)
Regisztráció időpontja: 2010.04.21.
Jelzett/szignózott: igen
Termékjellemző: kézműves
Gyártó/készítő: Pécsi Porcelángyár
Eladó a képeken látható szép hibátlan kézzel festett, dúsan aranyozott Zsolnay Névjegytartó tál,  méretei: magassága 115 mm, teljes mérete 300 mm x 221 mm.
Személyes átvétel 0 Ft /db Pécs
MPL postacsomag előre utalással 3 410 Ft /db
A termék személyes átvétele Pécsen lehetséges.Törékenyként postázom.

Vásárlás - Zsolnay NÉVJEGYTARTÓ TÁL

89 990 Ft